Nieuws

Afscheid van een zeer gewaardeerd en geliefd lid

Op vrijdag 8 februari vernamen wij het intens droevige nieuws dat Mieke Timmermans is overleden.

Mieke was bijna 40 jaar lid van onze vereniging en heeft zich op allerlei manieren ingezet voor de club.

In diverse commissies heeft ze voor veel ondersteuning gezorgd, zoals bij de clubkampioenschappen, de interne winter competitie, de vrijdagavond zomercompetitie en de Kitchengirls. Ze was een fanatieke deelnemer van de KNLTB zaterdag competitie en speelde altijd mee met gezelligheidstoernooitjes en interne competities.

Op donderdag 14 februari is haar zeer druk bezochte afscheidsherdenking geweest waarbij veel leden van de Hoef aanwezig waren. Mieke is 60 jaar geworden. We zullen haar ontzettend missen. De mooie herinneringen blijven we koesteren.

Wij wensen Luuk, Niek, Sanne en Frans en de kleinkinderen heel veel sterkte met dit grote verlies.

Bestuur TV de Hoef.

 

« Terug

» Nieuws archief